Ekran dotykowy zle reaguje

GASTRO POS jest programem, który pozwala na krótką i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo popularny plan na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w pracy kelnerom zaś tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz czasochłonnych szkoleń, oraz niezwykle przydatna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z wysoką ofertą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie lecz w niskim, pojedynczym lokalu, a zarówno w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS stanowi niezmiernie sprawnym systemem, jaki otrzymamy na targu. W relacje od profilu lokalu, albo jest więc bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najużyteczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i owocu jaki generuje. W relacji od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, żeby był on przystosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma dostęp do ludzi możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do specyficznych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.