Znajomosc jezyka cv

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle jesteśmy teraz o nim pewne wiedze oraz wyrobione zdanie. Jednak kiedy wtedy bywa z każdym nowym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się wejść do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe pułapki i wbijamy się w małe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, cierpimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę oraz krok po kroku, staramy się zaczynać ją w działanie. Bardzo komfortowy etap. Przemieszczamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną wiedzę a od okresu do momentu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy często te jedyne błędy, nabieramy sprawdzenia i wypuszczamy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w praktykę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym terminie idzie gdy po maśle. Nasza myśl jest coraz większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz przyjazną radą możemy służyć maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w idealnej formie. Biegłości i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepołączone z własnymi predyspozycjami. Procesy, których nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne także też zwykłe też. Również jak od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że potrafimy brać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na nauki, dowiemy się, biorąc sposób w mienie również zjadając go, aż do pobrania mistrzostwa.